Waluty
Wersje językowe

Zamów z darmową wysyłką od wartości zakupów już od 150 zł!

Barbicide

W świecie fryzjerstwa i barberingu istnieje jedna marka, która jest synonimem bezpieczeństwa, higieny i profesjonalizmu - Barbicide. Od lat dostarcza produktów, które są niezbędne w każdym salonie fryzjerskim, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno klientów, jak i pracowników branży fryzjerskiej. Barbicide zostało założone w 1947 roku przez Maurice’a Kinga w Stanach Zjednoczonych. Od samego początku marka ta miała na celu dostarczanie skutecznych środków do dezynfekcji, aby podnosić standardy higieny w branży fryzjerskiej, a dzięki swojej wizji Barbicide stało się jednym z najbardziej zaufanych partnerów dla fryzjerów na całym świecie.

Barbicide - płyny i spraye do dezynfekcji

W ofercie produktów marki można wyróżnić trzy główne kategorie produktów – preparaty do czyszczenia narzędzi i powierzchni, preparaty do dezynfekcji skóry, a także akcesoria wykorzystywane  sterylizacji narzędzi fryzjerskich i barberskich, a w tym szklane pojemniki do dezynfekcji narzędzi i akcesoriów metodą zanurzeniową.

Warto zwrócić uwagę na Barbicide spray do czyszczenia narzędzi i powierzchni Ship-Spray czyli profesjonalny środek do czyszczenia trudnych zabrudzeń. Pomaga usunąć zabrudzenia nie niszcząc przy tym czyszczonej powierzchni. Dlatego też doskonale sprawdzi się w przypadku powierzchni szklanych, metalowych czy z tworzyw sztucznych. Zaletą tego sprayu jest także bezpieczeństwo jego stosowania, dlatego może być wykorzystywany w miejscach użyteczności publicznej. Produkt nie zawiera fosforanów, a stosować go można także do dezynfekcji urządzeń działających w wysokiej temperaturze.

Atutem preparatu jest również uniwersalność jego zastosowania, ponieważ może być wykorzystywany do czyszczenia szczotek, także z włosia naturalnego i z rączkami z drewna, a także grzebieni czy wałków do kręcenia włosów.  

Kolejny produkt marki to Barbicide spray do dezynfekcji skóry i rąk Barbicide Hand Disinfection czyli oparty na alkoholu profesjonalny produkt do wcierania. Płyn do dezynfekcji Barbicide działa antyseptycznie, chroniąc użytkownika przed zakażeniem różnymi chorobami. Oprócz alkoholu, w preparacie znalazł się również pielęgnujący skórę aloes, który jednocześnie zapobiega jej wysuszaniu. To czyni ten produkt dodatkowo polecanym alergikom.

Wśród akcesoriów przeznaczonych do zapewniania bezpiecznego i higienicznego środowiska pracy w gabinetach fryzjerskich czy barberskich znalazł się m.in. szklany Barbicide pojemnik do dezynfekcji, o pojemności 750 ml. Pozwala na dezynfekcję narzędzi metodą zanurzeniową. Został wykonany z połączenia szkła hartowanego, stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowaniu takich materiałów, posiada on zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, działanie wysokiej temperatury czy substancji chemicznych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl